Eesti Võimlemisliidu tutvustus

Eesti Võimlemisliit (EEVL) on erinevaid võimlemisalasid ühendav organisatsioon, mis tegeleb võimlemise kandepinna laiendamise ning tippspordi arendamisega. Võimlemisliit arendab järgmisi võimlemisalasid: iluvõimlemine, rühmvõimlemine, sportaeroobika, akrobaatiline rühmvõimlemine (TeamGym), sportakrobaatika, trampoliinvõimlemine, rühmatreeningud ja vesiaeroobika. EEVL ühendab kõiki nende aladega tegelevaid klubisid ning koordineerib nende tööd.

EEVL on Rahvusvahelise Võimlemisföderatsiooni (FIG) liige alates 18.07.1992, Euroopa Võimlemisliidu (EG) liige alates 01.05.1992, Rahvusvahelise Rühmvõimlemise föderatsooni liige alates (IFAGG) 2003 ning Eesti Olümpiakomitee liige alates 1989.

Inimesed

Peeter Tishler
Foto: Audentsese Spordiklubi

Peeter Tishler

President

peeter.tishler@audentes.ee

Allalaaditud fail

Lembe Laas

Juhatuse liige

lembe@eestikalev.ee

Lea

Lea Kriibi

Juhatuse liige

lea@rytmika.ee

Natalja Inno

Natalja Inno

Peasekretär, juhatuse liige

natalja@eevl.ee +372 5919 2717

EST_JESSE_Maris_photo

Maris Jesse

Juhatuse liige

marisjesse@hotmail.com

tarmo-oras-225x300

Tarmo Oras

Juhatuse liige

tarmo.oras@gmail.com

Kersti-Kull-200x300

Kersti Kull

Juhatuse liige, koolituste kuraator

kersti@eevl.ee

Kadri Jukk

Kadri Jukk

Projekti- ja arendusjuht

kadrjukk@eevl.ee +372 502 3339

Olga Gogoladze_EST

Olga Gogoladze

Juhatuse liige

sktrefoil@gmail.com

nadezda_tsudakova_KOV17_8Ud9RSyC-1-416x416

Nadežda Tšudakova

Juhatuse liige

nadezdatsudakova@gmail.com

large_tene-riin

Tene-Riin Vaarmann

Lapsehoolduspuhkusel