Ettevõttest


 

ÄRIPÄEVA TUNNUSTUSEGA E-TURUNDUSAGENTUUR
turundus-ou-top3

Haldame ja korraldame regulaarselt üle 300 ettevõtte internetiturundustegevusi, tänaseks üle 7 aasta. Aitame Sinu ettevõtte kodulehe nähtavale otsingumootorites ja sotsiaalvõrkudes. Garanteerime tähelepanu internetis. Meie tugevuseks on strateegiline mõtlemine ja suured kogemused, mida on hinnanud Äripäev e-agentuuride topi vääriliselt alates 2012 aastast.

Ja me näitame Sulle reaalseid tulemusi numbrites, sest turundamine internetis võimaldab seda. Turundus ei ole tuumafüüsika, see seisneb tihti pisikestes nutikates lahendustes ja pidevas töös.

INNOVATIIVSED JA AINULAADSED VEEBIPROJEKTID

Koos programmeerijatega loome ka homme hästitoimivaid e-poode ja kodulehti. Oleme teinud 7 aasta jooksul üle 500 veebiprojekti, mitmed tehnilised lahendused on ainulaadsed Eestis (BIG pank, ROI, Büroomaailm, Stadlerform, Toode, Kärcher, Standard jpt).

Meie väljakutseks  on erinevad programmeerimiskeeled, nende ühendamine ja kõikvõimalikud tehnilised lahendused. Ükski idee pole totter.

Meil on pädevus täna nii jõudsalt areneva valdkonna – videoturunduse alal.

Meie copywriter loob tekstid ja sisu. Sõnal ja mõttel on suur jõud. Ära lase seda kaotsi.

OLEN RENE-RAINER PRUUDEN

Lahendan juba 10 aastat klientide internetis turundamisega seotud küsimusi. Loon strateegiaid, mis aitavad ettevõttel internetis efektiivselt ja säästlikult maksimaalset tähelepanu saada.

Google AdWords meist:

Turundan igapäevaselt üle 300 ettevõtte ja nende seas tuntumad: Kärcher, Plasto, Toode, Standard, Mang, BMW, Venus Club, Vianor, EhituseABC, Rehvitakso, Officeday jpt.

Olen üks esimesi Eestis, kes alustas Google AdWords programmiga koostööd aastal 2008. Siis alustasime ka kodulehe optimeerimis ja e-poe töödega.

Kui Su toode või teenus on hea, siis näitame seda! Mul on ideid, küsi nõu ja abi, kohe. See ei maksa midagi.

Helista: +372 5549 021     Kirjuta: rene.pruuden@turundus.eu     Tule külla: Tartu mnt 133