GOOGLE ADWORDS


 

google-adwords

Adwords kampaania reklaame näed Sa Google otsingumootoris, kui sisestad mõne otsisõna. Need on kõige esimesed vastused väikese rohelise nupukesega – Reklaam, ja on just tänu Google Adwords kampaaniatele parimatel positsioonidel. Nii võib ka Sinu koduleht Google`s esimese positsiooni ja väga palju tähelepanu saada.

Adwords reklaamikampaania tõstaks seega  Sinu kodulehe googeldajate silmis esimeste hulka.  Ja mis oluline, see suunab reklaami neile, kellel on reaalne huvi Sinu toodete või teenuste vastu.

Kampaania alustalaks on märksõnad, mida googel`dajad sisestavad. Kampaaniaga liidetakse kõige rohkem otsitud märksõnad ja fraasid, mis Sinu tooteid või teenuseid puudutavad. Märksõnade analüüsil on seega oluline roll.

Kuid selleks, et googel`daja kampaanial  ka klikiks, tuleb hoolikalt  läbi mõelda ka reklaami sõnum. Lisaks peab kodulehe sisu väga hästi vastama kampaania sõnumile ja ideele.

Hästi läbimõeldud AdWords reklaamkampaania on efektiivne ja soodne. Kampaania üles seadmine ei maksa midagi, hind kujuneb klikkide arvult. Kuid mida rohkem klikke näitamistega võrreldes tehakse, seda soodsamaks muutub ka selle hind. Kampaania kulusid saab väga hästi kontrollida seadistades päevaeelarve., täpselt sellise nagu Sina soovid.

ADWORDS KAMPAANIA HALDAMINE

Adwords kampaania suureks plussiks on võimalus seda igal ajahetkel numbriliselt hinnata – kui palju reklaami näidatakse ja sellel klikitakse, missugused märksõnad kodulehele enim külastajaid toovad, missuguseks kujuneb kliki hind (võrrelda seda soovituslikuga).

Teiseks suureks plussiks on võimalus igal ajahetkel reklaamkampaaniat täpsustada, täiendada ja muuta. Seega kampaania ülesseadmine on vaid osa tööst.

Kampaania tegemise ja haldusega saab ka ise hakkama. Küsimus seisneb vaid selles, kas ja kui palju oled nõus sellele aega ja nn. kooliraha kulutama. Või on Sul reaalseid tulemusi kohe tarvis?

Kampaaniat tellides peaks hoolega läbi mõtlema selle eesmärgi ja lähteülesannet kirjeldama nii detailselt kui seda suudad. Halduse korral pakume ka vaheraporteid koos numbrilise analüüsiga. Nii näeb konkreetselt, mida tehtud kulu vastu pakub.

Ja kui Sul veel pole, küsi ka Google Analytics rakendust. Selle abil saad Sina igal ajahetkel tulemusi jälgida ja küsimusi esitada.

LISAVÕIMALUSED

Retargeting list`i abil saab näidata reklaami neile, kes on juba Teie kodulehel uudistamas käinud. Google+ ja Youtube`i kaasamine annab veelgi lisatähelepanu.

Tunneme Googlet ja selle võimalusi väga hästi, sest saime nende koostööpartneriteks üle 8 aasta tagasi, ühena esimestena Eestis.

Kui vajad abi siis küsi, kohe. Selle eest ei saa arvet vastu.

Rene-Rainer Pruuden

 

Helista: +372 5549 021     Kirjuta: rene.pruuden@turundus.eu     Tule külla: Ülemiste City