Automaatne e-pood | Hoia kokku raha ja aega


 

Kas sinu ärimudel eeldab 24/7 avatud e-poe lahendust? Kui jah, siis tead, kui palju aega läheb toodete üles pildistamisele, kodulehele üles laadimisele ja nende haldamisele. Meil on sulle lahendus – kasuta automaatset e-poe süsteemi. Kohe räägime sellest lähemalt.

Automaatne e-pood hoiab kokku aega
Automaatse e-poe ülesehitus on lihtne. Sina annad meile sihtkohad ja meie töötame sinna külge lahenduse, mis otsib tooteid konkreetsetest andmebaasidest ning lisab need automaatselt sinu kodulehele. Nii hoiad kokku aega, mis muidu kuluks toodete lisamisele ja haldamisele. Ja kuna aeg on raha, siis mõistagi hoiad kokku hulganisti raha, mida võid kasutada näiteks turundustegevusteks.

Lõputu arv lisamooduleid
Saatan peitub tihti detailides. Kui keegi ütleb “e-pood”, võib see tähendada kümmet erinevat asja. Nii oleme töötanud välja mitmeid lisamooduleid, mis teevad su elu oluliselt kergemaks. Näiteks on võimalus teha makseid läbi raamatupidamismooduli, kauba transpordiga tegeleda läbi transpordimooduli ja nii edasi kuni järelmaksu haldamiseni välja.

Pakume lahendusi kõigile enimlevinud platvormidele nagu OpenCart, Woocommerce, Magento ja WordPress. Nii leiab lahenduse ka kõige nõudlikum klient.

Milleks eelistada vabavaralist sisuhaldust?
Eelistame alati e-poe lahendusi ehitada vabavaral põhinevale sisuhaldustarkvarale. Selle peamine põhjus on, et vabavara säästab sulle palju raha. Kuna vabavaralistel platvormidel on miljoneid kasutajaid üle maailma, on neile saada pea lõputu arv lisamooduleid. Kui ei ole sobivat, loome unikaalse mooduli ja ühendame selle vaevata.

Nii et ära kuluta asjatult aega toodete lisamisele ja haldamisele – telli oma uue e-poe jaoks automaatne e-poe lahendus ja keskendu sellele, mis su äris päriselt oluline on.

#epood #epoeloomine #epoetegemine #kodulehed #kodulehetegemine #veebilehed #veebilehetegemine #koduleheoptimeerimine #SEO

Rene-Rainer Pruuden

Helista: +372 5549 021 Kirjuta: rene.pruuden@turundus.eu Tule külla: Pärnu mnt 160G     Vaata kõiki uudiseid