E-pood, sinu pääsetee koroonakriisist


 

Märtsi keskpaigast jõustus COVID-19 koroonaviiruse leviku tõkestamiseks eriolukord, mis on toonud kaasa paljude kaupluste sulgemise või lahtiolekuaegade vähenemise. Paratamatult mõjub selline otsus ka ettevõtte käibele ja klientide arvule. Kui sa pole varem e-poe peale mõelnud või selle järele vajadust näinud, siis nüüd on viimane aeg. Meie usume, et e-pood võib olla sinu pääsetee koroonakriisist.

Inimeste vajadused ei ole muutunud
Eriolukord või mitte, inimesed vajavad teenuseid ja tooteid. Ainus erinevus märtsi algusega on see, et nad ei otsi seda enam mööda ostukeskust ringi jalutades, vaid teevad oma ostud internetist, mugavalt ja kontaktivabalt. Kui sinu ettevõte ei ole praegu e-poe kasutaja, on oht, et kõik su kliendid lähevad konkurendi juurde juba lähiajal.

Internetikasutajatele on oluline aeg ning kui sinu kodulehelt ei saa mugavalt tooteid osta, sulgevad nad selle ja lähevad konkurendi juurde koos oma rahakotiga.

E-poe saab valmis 2-4 nädalaga
Turundus.eu pakub kiiret ja mugavat e-poe loomise võimalust. Kui sul on olemasolev kaasaegne koduleht, integreerime e-poe selle peale, aga soovi korral valmistame sulle ka täiesti uue lehe sinu vajaduste järgi. Uudisena pakume ka võimalust tasuda kuumaksetega, mille suurusjärgud jäävad 100 euro kanti kuus.

Kodulehe koos e-poega oleme suutelised valmistama kahe kuni nelja nädalaga. Pakume lahendusi kõigile enimlevinud platvormidele nagu OpenCart, Woocommerce, Magento ja Prestashop. Nii leiab lahenduse ka kõige nõudlikum klient.

Varasemalt teostatud tööde näited
Turundus OÜ on valmistanud kodulehti rohketele klientidele. Allolevalt loetelu näidetega:

Võida konkurendi kliendid endale
Lisaks kodulehe ja e-poe loomisele pakume ka rikkalikku valikut turundusteenuseid, millega saame su ettevõtet või brändi leitavamaks muuta. See võib tähendada praeguses olukorras olulist konkurentsieelist ja seega ka olla võti eriolukorra üleelamiseks. Pakume täiendavalt järgmisi teenuseid, mis garanteerivad sulle ja su ettevõttele kliendivoo:

Ära lase pead norgu, sest siit saab ainult paremaks minna! Telli omale e-poe lahendus ning ela muretult eriolukorra lõpuni.

#epood #epoeloomine #epoetegemine #kodulehed #kodulehetegemine #veebilehed #veebilehetegemine #koduleheoptimeerimine #SEO

Võta julgelt ühendust:

Rene-Rainer Pruuden

Helista: +372 5549 021 Kirjuta: rene.pruuden@turundus.eu Tule külla: Pärnu mnt 160G     Vaata kõiki uudiseid