Kuidas piirangute ajal avatud olla? E-pood toitlustusettevõttele


 

Kui keegi mullu kevadel oleks öelnud, et 2021. aasta kevad tuleb teisiti, oleksime teda uskunud. Täna aga oleme kahjuks olukorras, kus 2020. aasta märts paistab kestvat siiani. Üle Eesti on laiaulatuslikud piirangud ja kinni on kõik, mis kinni saab olla. Muuhulgas on suletud ka kohvikud, sööklad, pubid, restoranid ja muud toitlustusettevõtted. Aga ärge muretsege, ettevõtjad, sest meil on teile lahendus – e-pood toitlusettevõttele!

Kui seni on e-poe mugavusi ja võimalusi kasutanud eelkõige jaekaubandusettevõtted, siis viimastel kuudel on kasvanud söögikohaomanike päringud e-poe lahenduse tellimiseks. Ja kui su koduleht on valmis saanud aastate eest, siis võib-olla on õige hetk tabada kaks kärbest ühe hoobiga ja teha e-poe lahendus koos uue kodulehega.

 

Inimesed söövad ka kriisiajal
Olgugi, et reedeõhtused väljas söömised on mõneks ajaks ajalugu, ei ole inimeste söögiisu kuhugi kadunud. Nii võib tööpäeva lõpus koeraga jalutamas käies näha pea iga nurga peal toidukullerit järjekordset hõrgutavat rooga kliendile toimetamas. Samuti ei ole kuhugi kadunud aasta- ja muud tähtpäevad, mille puhuks hing midagi erilisemat kui kodus küpsetatud ahjuvormi ootab.

Need kõik on sinu võimalused e-poega pakkuda oma püsiklientidele seda, mille pärast nad su püsikliendid on – maitsvaid toite ja meelepäraseid jooke.

 

Võimalus toetada kohalikku ettevõtjat
Meedias on palju räägitud sellest, kuidas kriisiajal võiks toetada oma lemmikrestorane või -kohvikuid neilt toitu tellides. Selle asemel, et kasutada toidukullerite äppe ja maksta krõbedat teenustasu nende nimekirjas olemise eest pakub enda e-poe olemasolu võimalust teenida ostu eest rohkem ja turundada otse oma püsiklientidele.

Viimase kolme toitlusettevõtte e-poe lahenduse loomise pinnalt julgeme kinnitada, et need tõepoolest toimivad edukalt. Inspiratsiooniks võid vaadata Kuressaare söökla Päevakas, Cafe&Bakery Katharinenthal või Saaremaa Veski kodulehte.

Niisiis, ajal, mil kõik toitlustusettevõtted otsivad variante, kuidas kriisis ellu jääda, ole neist üks samm ees ja telli oma toitlustuskohale e-poe lahendus olemasoleva kodulehe lisamoodulina või kaks-ühes koos uue kodulehega!

Tutvu meie teenustega kodulehelt www.turundus.eu ning võta meiega ühendust. Oleme üle kümne aasta lahendanud klientide internetis turundamisega seotud küsimusi. Meil on ideid, seega küsi nõu ja abi – see ei maksa midagi.

Kui ka sina arvad, et sinul peaks olema sama hea koduleht, siis võta julgelt ühendust:

#epood #epoetegemine #kodulehetegemine #veebilehed #veebilehetegemine #e-poeloomine #veebilehed

Rene-Rainer Pruuden

Helista: +372 5549 021 Kirjuta: rene.pruuden@turundus.eu Tule külla: Tartu mnt 133     Vaata kõiki uudiseid