Kuidas ühildada laoarvestus ja raamatupidamine e-poega?


 

Laoarvestus- ja raamatupidamisprogrammide lahendustest, et hoida aega kokku.

E-poe omanikud on kindlasti kokku puutunud olukorraga, kus välimuselt kauni disainiga e-poe tagatoas on kohutav segadus. Pole harv juhus, kui e-poe müük toimub ühes, laoarvestus teises ning raamatupidamine sootuks kolmandas keskkonnas. Või siis olukorraga, kus tellimused on vaja käsitsi raamatupidamisprogrammi sisestada – tüütu töö juba mõnekümne tellimusega kuus, rääkimata sadadest või tuhandetest tellimustest.

Meil on sulle lahendus – ühildame su laoarvestuse ja raamatupidamisprogrammid ehk loome automaatse ühenduse nende vahel. Vaid üks nupuvajutus ja tooted imporditakse sobivatesse programmidesse ja vormistatakse arveks!

Laoarvestus- ja raamatupidamisprogrammide kirju maailm
Erinevaid laoarvestus- ja raamatupidamisprogramme on maailmas palju. Eestis on levinumad neist ERPLY, Directo, Merit ja Simplebooks. Milline neist sinu e-poe jaoks sobivaim on, selgub täpsema analüüsi käigus, aga siin on mõned mõtted, mis aitavad maitset suhu saada:

ERPLY reklaamib end kui äriprotsessist lähtuvat majandustarkvara, mis teeb midagi enamat kui lihtsalt “töö ära tegemine”. Sobib hästi ka mitme e-poe haldajale.

 


Directo on Eesti suurima kasutajate arvuga ning funktsionaalsusega veebipõhine äritarkvara, mis pakub finantsarvestuse, müügi, lao ja logistika, projektijuhtimise, palga ja personali, töökorralduse, tootmise ja pilvetöö mooduleid.

 


Merit koosneb erinevatest programmidest, millest igaüks täidab konkreetset eesmärki. Saadaval on Merit aktiva raamatupidamise ja Merit palk palgaarvestuse jaoks. Klientide sõnul on mõlemad programmid kõige lihtsamini kasutatavad majandustarkvarad.

 


Simplebooks reklaamib end kui kõige lihtsamat majandustarkvara, millel on juba üle 10 000 kasutaja. Sobib suurepäraselt väikeettevõtetele.

Milles seisneb laoarvestuse ja raamatupidamise ühildamine?
Laoarvestus- ja raamatupidamisprogrammide või moodulite ühildamine on üldjuhul rätsepatöö. Projekti lõplik ajaline maht ja maksumus sõltub kliendi vajadustest ja tooteportfelli ülesehitusest.

Meie arendusmeeskond ja programmeerijad omavad kogemusi kõigi ülalnimetatud ja teistegi majandustarkvara pakkujatega, seega on meile jõukohased kõik liidestus- ja ühildamistööd.

Mõned näited turundus.eu meeskonna elluviidud laoarvestus- ja raamatupidamisprogrammide ühildamistöödest:

Maia Residentshttps://maia.ee/ kõik lehel pakutavad tooted, tellimused ja arved on seotud Directo majandustarkvaraga

Värskelt valminud e-pood Kalastus- ja paadipoodhttps://kalastuspood.ee/ kõik lehel pakutavad tooted, hinnad, tootekategooriad, arved ja tellimused on seotud e-poega ERPLY majandustarkvara kaudu

BR Turbo e-pood – https://turbo.ee/ on seotud Venemaa raamatupidamisprogrammiga 1C, kust kuvatakse tooteid, arveid jpm. Ühildamise keerukus seisnes loodud deposiidi- ja tagatissüsteemis, kus klientidel on võimalik viia vana toode tagasi ja saada selle eest deposiit tagasi

Rosena.ee dermakosmeetika e-pood – https://rosena.ee/ on seotud majandustarkvaraga RV soft, mille kaudu tekivad e-poodi tooted, esitatakse tellimusi jpm.

YE Internationalhttps://www.yeint.ee/ see e-pood on küll loodud 12 aastat tagasi, kuid nagu näha, kõik toimib endiselt veatult. E-pood on seotud Directo majandustarkvaraga.

Turundus.eu meeskond on loonud unikaalseid lahendusi erinevatele Eesti ettevõtetele, et aidata tellimusi ja kliendisuhtlust siduda veebilehega. Oleme valmis seda kogemust jagama ka uutele klientidele. Tutvu meie teenustega kodulehelt www.turundus.eu ning võta meiega ühendust. Oleme üle kümne aasta lahendanud klientide internetis turundamisega seotud küsimusi. Meil on ideid, seega küsi nõu ja abi – see ei maksa midagi.

#epood #epoetegemine #epoeloomine #erp #uusveeb #internetiturundus #turundus #turundusoü

Rene-Rainer Pruuden

Helista: +372 5549 021 Kirjuta: rene.pruuden@turundus.eu Tule külla: Tartu mnt 133     Vaata kõiki uudiseid