Kultuurisõbralik butiikhotell – Arensburg hotelli uus koduleht


 

Mõni hetk on ilusam kui teine. Viimasel ajal on COVID-19 toonud kaasa palju erinevaid e-poe päringuid ja kasvanud on ka broneerimissüsteemide lisamine kodulehtedele. Nüüd aga saame ühte pääsukest tutvustada – see on kultuurisõbraliku Arensburgi hotelli uus koduleht. Arensburgi kodulehe üle on eriti hea meel, sest Saaremaa sai kevadel viiruse esimese laine harjal kõige rohkem kannatada. Nii oli ainult rõõm anda oma panus, et inimesed rohkem Saaremaale jõuaksid. Kirjeldame nüüd ülevaatlikult, millistest etappidest selle kauni ja funktsionaalse kodulehe tegemine koosnes.

Teenusedisain ja analüüs
See on projekti esimene etapp, kus analüüsisime ja kaardistasime, millised on Arensburgi hotelli teenuste kasutajate persoonad ning nende kasutajateekonnad. Selle põhjal valmis esialgne kodulehe kavand, mida erinevate kliendigruppide vaatenurgast testisime. Etapi tulemusena valmis prototüüp, mis peab silmas nii kasutajamugavust kui funktsionaalsust. Nii on kodulehe lõppversioonis esilehel mitte üksnes hotellitoa broneerimise kiirvalik, vaid ka hoolitsuse ja kinkekaardi tellimise võimalus.

Äri- ja süsteemianalüüs
Prototüübist järgmine etapp on äri- ja süsteemianalüüs. Teisisõnu, võtsime kõrvale lõppkasutaja vaate ning mõtlesime läbi, kuidas vajalikku infot kõige loogilisemalt struktureerida. Analüüsis kajastusid nii erinevad teenused, mida hotell pakub, paketid, Arensburgis toimuvad sündmused ja palju muud.

Veebidisain (UI)
Veebidisain ei ole kunagi asi omaette ega seisne kunagi lihtsalt kujunduspõhja valimises. See lähtub alati sellest, kes on kliendi sihtrühm, mis infot nad otsivad ning kuidas seda kõige loogilisemalt esitada. Nii pidasime veebidisaini loomisel silmas, et arensburg.ee lehele tulevad infot otsima nii eesti- kui ingliskeelsed hotellikliendid, ärikliendid seminariruumide rendiks, aga ka Saaremaal tegevust otsivad kliendid, kes tahavad oma spaapuhkuse kultuurielamustega siduda. Nii sündis selge, piltidega illustreeritud ja lihtsasti orienteeritav koduleht.

Arendus
Kultuurisõbraliku Arensburg hotelli uus koduleht on arendatud WordPressi sisuhaldusplatvormile, mis on enimlevinud ja -kasutatud sisuhaldusplatvorm. WordPress pakub laia valikut lisavõimalusi arendusteks ning seda on võimalik igal hetkel täiendada – arendajatest Eestis puudust ei tule.

Arendustööde raames tõstsime ümber kogu vajaliku olemasoleva sisu ja lisasime uut sisu. Lisasime ka sündmuste mooduli, mis võimaldab kodulehe haldajal mugavalt lisada Arensburgis toimuvaid üritusi. Samuti paigaldasime hotellide jaoks ülivajaliku keelemooduli, mida saab samuti igal ajal täiendada kasvõi kõikide maailma keeltega.

Testimine ja kvaliteedikontroll
Aga sellega ei ole veel koduleht valmis. Järgnes testimine ja kvaliteedikontroll, et kõik tipid-täpid õiges kohas oleks, leht töötaks igas seadmes laitmatult ning kuskil ei oleks ühtegi trüki- ega koodiviga. Klientidele pakume ka järelteenusena kodulehe tehnilise haldamise teenust – monitoorime ja vajadusel uuendame sisuhaldustarkvara ja kasutusel olevaid lisamooduleid ning jälgime, et kõik töötaks pärast igat uuendust.

Sisuloome ja -haldus
Koos kliendiga koostasime ja lisasime kodulehele vajalikud tekstid, mida edaspidi saab kliendipoolne kodulehe haldaja ise mugavalt muuta või uuendada. Kui vaja, on alati võimalus juurde luua alamlehti, ette kirjutada ja ajastada uudiste ilmumist, lisada pilte ja palju muud.

Niimoodi see koduleht valmis. Palun saage tuttavaks, see on kultuurisõbraliku Arensburg butiikhotelli uus koduleht aadressil www.arensburg.ee

Tutvu meie teenustega kodulehelt www.turundus.eu ning võta meiega ühendust. Oleme üle kümne aasta lahendanud klientide internetis turundamisega seotud küsimusi. Meil on ideid, seega küsi nõu ja abi – see ei maksa midagi.

#koduleht #kodulehedisain #kujundus #kujundamine #kodulehetegemine #veebilehed #veebilehetegemine #koduleheoptimeerimine #SEO

Rene-Rainer Pruuden

Helista: +372 5549 021 Kirjuta: rene.pruuden@turundus.eu Tule külla: Tartu mnt 133     Vaata kõiki uudiseid