MOBIILISÕBRALIK KODULEHT


 

mobiilisobralik-veeb

Kui oled arvutis, võta telefon ja kontrolli, kui mugav on sellega sirvida meie uut kodulehte. Nüüd kontrolli enda kodulehte. Kas see toimib ka mobiilis nii hästi?

Kui Sinu toodete või teenuste sihtgrupil on nutitelefon taskus, siis üle poolte päringutest teevad potentsiaalsed kliendid nutiseadmega.

Kas oled mõelnud, miks Google esilehel just need konkurendid on, kes seal parasjagu on? Vastuseks Sulle, see ei ole juhuslik. Üheks põhjuseks on ka mobiilisõbralik koduleht, sest Google reastab vastusteks esmalt mobiilisõbralikud kodulehed. Seega lisaks oma igapäevasele põhitööle on oma ala tipud kursis ka kodulehe optimeerimise (SEO`ga), sisuturunduse ja võib-olla ka videoturundusega.

Seega, kui Sa pole ammu oma kodulehega tegelenud, uuri esmalt meie auditi teenust. See annab ülevaate, mis seisus see on, lisaks konkreetsedd suunised, mida kohe olukorra parandamiseks teha. Reastame vajalikud tegevused efektiivsuse ja vajalikkuse järgi alustades kõige vajalikumatest ja Sulle enim kasutoovatest (koos hinnasiltidega). Otsuse teed Sina.

Ka Sinu kodulehele auditeerime ka oma tööd ja näitame Sulle numbriliselt, kuidas kodulehele tähelepanu ja edu toome.

Meil on kogemusi 9. aasta jagu ja üle 300 ettevõtte internetiturundustegevuste haldamisega ja üle 500 uue kodulehe ja e-poe projektiga. Mitmed meie lahendused on unikaalsed Eestis.

Ükski idee pole totter. Kirjelda seda mulle ja küsi nõu. See ei maksa midagi!

Suhtlemiseni!

Rene Rainer Pruuden

 

Vaata kõiki uudiseid