Turundus OÜ, sinu raudkindel partner veebimaailmas


 

Raud on keemiline element järjenumbriga 26. Raud asub perioodilisussüsteemi VIII B rühmas ja 4. perioodis. Tal on neli stabiilset isotoopi massiarvudega 54, 56, 57 ja 58. Omadustelt on raud metall. Normaaltingimustel on raud tahke aine tihedusega 7,87 g/cm³. Raua sulamistemperatuur on 1539 Celsiuse kraadi.

Kindel mittemuutuv, püsiv, vastupidav; vankumatu, vääramatu, kõigutamatu, järeleandmatu. Kindel sõprus, armastus. Kindel usk, lootus ja töö. Kindel sõna, lubadus. Kindel plaan, nõu edasi õppida. Kindlad põhimõtted, tõekspidamised, veendumused. Oma otsuses kindel. Pead olema julge ja kindel. Ta jäi kindlaks nagu raud. „Meie võidame” see ongi “RaudKindel”

Elus on vähe asju, mis on kindlad. Veel vähem neid, mis raudselt juhtuvad. Üks, mis on raudne ja kindel, on aga Turundus OÜ. Oleme su raudkindel partner kodulehe loomisel või optimeerimisel, copywriteri teenuses ning digi- ja sotsiaalmeedia turunduses. Loe lähemalt!

Mis seos on raual digiturundusega?
Raud on levinud metall – see tähendab, et igaüks meist võib sellega ükskõik millal kokku puutuda. Samuti ei ole raud midagi kättesaamatut. Nii on ka meie teenused klientidele lähedal.

Oluline on seegi, et raud on plastiline, mis muudab materjali töödeldavaks – näiteks valtsimiseks ja sepistamiseks. Ülekantuna digiturundusse tähendab, et ka Turundus OÜ on küll kindel ja tugev, ent valmis tulema klientidele vastu ja olema paindlik, kus vaja.

Aga rauast üksinda on vähe! Lisame rauale kindlustunde – midagi, mis on mittemuutuv, püsiv ja vastupidav. Nii saame raudkindluse kui ülima jäävuse. Uuel aastal täitub meil juba kümnes tegutsemisaasta!

Nii jääb ka Turundus su raudkindlaks partneriks digiturunduse valdkonnas. Pole vahet, kas su sooviks on luua uus koduleht või optimeerida praegune. Või vajad hoopis loovat kirjutamist ehk copywriteri teenust. Ka digi- ja sotsiaalmeedia turunduses oleme valmis kaasa mõtlema.

On kindlate asjadega nii nagu on, aga ühes oleme kindlad – kohe saabub jõuluaeg. Soovime kõigile klientidele rahulikke pühi ning meeleolukat aasta lõppu, et uuel aastal jälle uue hooga pihta hakata. Meie oleme teile Raudkindlalt toeks.

Helista: +372 5549 021     Kirjuta: info@turundus.eu     Tule külla: Pärnu mnt 160G  

Vaata kõiki uudiseid