Copywriting


 

seo-copywriting

Väärtuslike, harivate või silmaringi laiendavate sisutekstide kirjutamist nimetatakse copywritinguks.

Igal ettevõttel on midagi väärtuslikku pakkuda. Selleks võivad olla tegevusvaldkonnaga seotud nipid ja oskused, midagi silmaringiks (tegevusvaldkonnaga laiemalt haakuvad teadmised), ettevõtte tegevuse ja toodete või teenustega seonduv jpm. See, mis Sinu jaoks on elementaarne, ei ole seda lugejale.

Sisuturundus on seega püsivalt väärtusliku info jagamine erinevates kanalites, ka audio või video, põhiline on, et pakud väärtust, teema on sisukas ja kellelegi kasulik. Nii süvendad lugejate hulgas eksperdikuvandit ning brändi lojaalsust, kuid tõmbad ka uute klientide tähelepanu.

Sisu võid pakkuda erinevates vormides – kodulehe tekstid, reklaamsõnumid, blogipostitused, uudised, artiklid meedias, tootekirjeldused, analüüsid, ülevaated jt.

Lisaks kliendile meeldib sisutekst ka Googlele. Erinevad sisuturundustegevused parandavad kodulehe positsiooni otsimootoris ja annab potentsiaalsetele klientide hulgas juurde tähelepanu.

MISSUGUSED ON HEAD KODULEHE TEKSTID?

Kodulehe tekstid peavad võimalikult väheste sõnadega ütlema maksimaalselt, eriti peavad seda suutma pealkirjad, sest huvi köitmiseks kodulehel on loetud sekundid. Hea tekst veenab ja jagab mitmekülgset infot.
Tooteid ja teenuseid kirjeldatakse minimaalselt, objektiivselt ja välja tuuakse kõige olulisem, kuid parim info. See on mõõdukalt veenev, peale surumine ei tööta – hea kirjeldus äratab huvi, tekitab soovi, toetab lugejat, see läheneb kliendikasust.
Kodulehe tekstid on paraja pikkusega, hea keelekasutuse, suurepärase väljenduslaadiga ja muidugimõista keeleliselt korrektsed.
Aitame koostada veebitekste ja sõnumeid. Vajadusel küsi abi! Copywriting

BLOGIPOSTITUSED JA UUDISED – MILLEKS?
Uudiste ja blogi rubriik täidavad kodulehel sisuturunduse rolli. Need on kohad, kuhu pidevalt kasulikku infot lisada, luua kliendisuhet, küsida tagasisidet, laiendada tema silmaringi jne.
Nende rubriikide targasti ärakasutamisega lood ja arendad ettevõttele mainet, ekspertkuvandit ja lojaalsust brändi vastu. Täna jääb ikka veel selle potentsiaal suurel osal ettevõtetest täiel määral kasutamata. Kui Sina seda teed, oled paljudest oma konkurentidest kindalsti ees. Miks?
Sest Googel hindab pidevalt infoga täienevaid kodulehti kõrgemalt ja eelistab otsingumootoris. Märksõnade ärakasutamine tekstides lisab veelgi boonuseid.
Kui kirjutamine ja sisu loomine pole Sinu tugevaim külg, siis telli see teenusena.

Kui Su toode või teenus on hea, siis näitame seda! Mul on ideid, küsi nõu ja abi, kohe. See ei maksa midagi.

Helista: +372 5343 7557 Kirjuta: karin@turundus.eu Tule külla: Tartu mnt 133