Kodulehe analüüs


 

google-adwords

Igal kodulehel internetis on mingi eesmärk (külastajad, kontaktid, päringud, müük). Kui koduleht ei täida seda eesmärki või teeb seda vaid osaliselt, siis pole tihti põhjuseks halb teenus või toode. Enamasti on selleks asjaolu, et koduleht ei ole internetis leitav ja seega nähtav potentsiaalsetele klientidele.

Aina enamad ettevõtted pööravad põhitöö kõrval tähelepanu internetiturundusele – sellele, et neid märgataks, et nad oleks nähtavad ja ettevõtte tegevus pälviks tähelepanu. Nii omavad nad otsingumootoris head positsiooni ja see on tavaliselt peamine põhjus, miks Sinu kodulehte ei nähta.

KIIRAUDIT
Kui Sinu kodulehte pole varem optimeeritud või juhtus see väga ammu, siis algab kõik kiirest analüüsist. Kiirauditiga anname ülevaate kodulehe hetkeolukorrast ja kitsaskohtadest – miks seda ei nähta, miks see ei ole leitav.

Pärast seda teadmist saame hakata astuma konkreetseid samme. Lisaks teeme ettepanekuid, missuguste teenused aitavad kõige rohkem kaasa internetis nähtavusele ja leitavusele. Boonusena pakume tegevusjuhiseid, mida saaksid teha ise igapäevaselt.

Kiiraudit muudab olukorda püsivalt ja peaks olema esimeseks sammuks.
Niisugust auditit teeme ka oma töö vahepeal, kui kasutad mõnda meie teenust regulaarselt. Nii näed, kuhu Sinu raha läheb. Vajadusel korrigeerime tegevusi, et tulemused oleks võimalikult head.
Kiiraudit annab võimaluse olukorra parandamiseks kohe, see valmib ruttu ja maksab 42 eurot.

SÜVAAUDIT
Süvaauditi käigus analüüsime leitavust ja nähtavust internetis konkurentide võrdluses. Lisaks analüüsime süvitsi märksõnu, missuguste sõnadega googel`dajad päringuid teevad ja kas kodulehel on neid piisavalt kasutatud. Teeme ka ettepanekuid, kuidas neid rohkem kasutusele võtta.

Lisaks analüüsime kodulehe sõnumeid ja nende sisu – kas tekstiline osa on arusaadav kõigile lugejatele ja kajastab olulist. Kodulehe tekstidel on optimaalsed pikkused, toote või teenuste kirjeldused peavad sisaldama piisavalt olulist infot, kuid olema objektiivsed.
Kodulehe sisu peab vastama klientide ootustele. Selleks analüüsime kodulehe navigatsiooni ehk ülesehitust – kas klient liikleb kodulehel mugavalt, kas leiab kiirelt sobiva info, kas tellimuse vormistamise protseduur on võimalikult lihtne jne. jne. Ka disain määrab meeldiva kodulehekülastuse juures.

Süvaanalüüs võtab arvesse kõikvõimalikke tegevusi, mida saab parandada.
Selle hind sõltub ettevõtte senistest tegevustest ja hetkeolukorrast.

Küsi nõu ja hinda siit: Kodulehe analüüs

TÄHELEPANU GOOGLE`S

Kuna google tahab olla number 1 otsingumootor, siis tegeleb ta väga süvitsi sellega, et Sina selle kasutajana leiaksid sobivaima ja muidugimõista ka aktuaalseima tulemuse oma päringule. Teisalt tahab iga ettevõte olla see, kelle kodulehelt leitakse parim vastus küsimusele, kus lahendatakse kliendi mure või probleem.

Kuna internetti mahuvad kõik ära, siis Google parameetridki täienevad jõudsalt, et esimene tulemus oleks igati esimest kohta väärt. Me googeldajatena ei taha ju lugeda ebaolulist, aegunud või ülearust infot, vaid kõige vajalikumat, aktuaalsemat, mitmekülgsemat objektiivsemat, sisukamat jne.

Seega on google parameetrid (algoritmid) juba väga sisutihedad ja täienevad regulaarselt. Neid täiendatakse keskmiselt iga paari aasta jooksul, kuid selge on see, et tulevikus aina tihemini ja kes soovib otsingumootoris nähtav (ja kliendile kasulik), peab nendele vastama.

Oleme Google koostööparteriteks juba üle 7 aasta, seega tunneme süvitsi nõudmisi, mis aitavad kodulehe otsingumootoris heale positsioonile. Küsi meilt nõu, see ei maksa midagi.

Helista: +372 5549 021     Kirjuta: rene.pruuden@turundus.eu     Tule külla: Ülemiste City