Kodulehe tegemine


 

kodulehe-loomine

Valmistame kaasaegseid kodulehti kõikidele, lahendame ka tehniliselt keerukaid ülesandeid. Meie väga hea programmeerimise võimekus on pakkunud unikaalseid lahendusi paljudele oma ala tippudele (KÄRCHER, BIGBANK, ROI, BÜROOMAAILM, PLASTO, STADLERFORM, TOODE, HEELYS, REHVITAKSO) jpt.

Meie vabavaralisel sisuhaldusplatvormil põhinevad kodulehed valmivad väga kiirelt. Ühendame niisugusele sisuhaldusele ka unikaalse disaini. Tulemuseks on ainulaadne, laitmatult toimiv, lihtsasti hallatav ja mis peamine, kordi soodsam kui algusest lõpuni Teile programmeeritud koduleht.

CUSTOM EHK UNIKAALSE DISAINIGA KODULEHT
Loome vaevata unikaalseid disaine ja kõikvõimalikke erimooduleid vastavalt vajadusele. Pakume vajadusel ka spetsiifilisi tehnilisi lahendusi (programmeerimist) Teie disainidele.
Meie loodud unikaalselt loodud moodulid töötavad nii Bigbanga, Büroomaailma, ROI jt. kodulehtedel ja e-poodides.
Mõned meie loodud disainid ja kodulehe lahendused:

Rene-Rainer

Аutoweb.ee/

Andrei

Toode.ee

Rene-Rainer

Endless.ee

Andres

Tuusik.ee

VALMISLAHENDUSEL KODULEHT
Koduleht valmib professionaalsete disainerite loodud valmiskujundusele, mille valik on tohutu. Unikaalseks muudavad kodulehe ettevõtte visuaalid (fotod, logo, galeriid, tootefotod jm). Kodulehed on lihtsa arhitektuuriga, muutes liiklemise kodulehel loogiliseks. See valmib kiirelt ja töötab laitmatult. See põhineb vabavaral.

kodulehe-valmislahendused

VABAVARAL PÕHINEVA KODULEHE EELISED
Lähtekood on kõigile ühiselt mõistetav, iga php programmeerija saab seda hiljem uuendada ja arendada.
Sisuhaldusel on igas brauseris töötavad versioonid, hiljem ei teki tõrkeid
Väga suur hulk mooduleid, mida saab iga kell juurde programmeerida
Väiksem turvarisk, selle kaitseks on erinevaid mooduleid
Väga lihtne isehallatav sisuhaldussüsteem
Kerge ühedada näiteks pankasid, transporte, erinevaid maksevõimalusi, raamatupidamist, statistikat, optimeerimist, sisselogimist ID-kaartiga jpm.
Unikaalsete moodulite korral programmeerime need vabavaralisele kodulehele ilma vaevata, seega saab iga klient soovitud lahenduse. Võimalused on piiritud.

MEIE KODULEHT ON VALMIDES OPTIMEERITUD
Valmistame kodulehe SEO põhimõtetteid arvestavalt, seega on see googles palju parema positsiooniga ja nähtavusega kui tavaline koduleht. Erinevate hinnapakkumisi kõrvutades võta seda kindlasti arvesse.

KODULEHT JÄRELMAKSUGA
Vajadusel valmistame kodulehe ka järelmaksuga, säästes raha olulisemateks tegevusteks.

KODULEHE TEKSTID – COPYWRITING
Kodulehe tekste ja sõnumeid nagu muidki sisutekste (tootekirjeldusi, blogipostitusi, artikleid, uudiseid jt.) nimetatakse copywriting`uks. Kui soovid sõnade ja sõnumitega konkreetset eesmärki saavutada, siis peavad need olema koostatud kindlate reeglite järgi.
Sõnadega saab lugejat veenda toodete ja teenuste headuses, tuua välja parim ettevõttest, suunata tegevusele, kuid lugeja ka külmaks jätta. Kumba soovid Sina saavutada?
Kaval nipp kodulehe positsiooni parandamiseks otsingumootoris on kasutada tekstides ja sõnumites sobivaid märksõnu. Kuid sellega ei tohi liiale minna, kliendi alahindamine on antireklaam ettevõttele.

Kui Su toode või teenus on hea, siis näitame seda! Mul on ideid, küsi nõu ja abi, kohe. See ei maksa midagi.

Helista: +372 5343 7557 Kirjuta: karin@turundus.eu Tule külla: Tartu mnt 133