WordPress kodulehed


 

Wordpress koduleht

WordPress on kodulehe haldamise platvorm, mis on tasuta allalaaditav kõigile ehk vabavaraline. See, kuid mitte ainult, teeb platvormist maailmas ühe populaarseima.

WordPress on sobivaim nii kodulehe kui blogi platvormiks. E-poe loomiseks on paremad lahendused, hoolimata sellest, et viimast saab WordPressi platvormile luua ja kodulehega liita.  (kuidas käib müügile orienteeritud e-poe loomine, kirjutan e-poe tegemine).

lihtne koduleht

WORDPRESS ON TAVALISE INIMESE JAOKS VÄGA LOOGILINE

See on loodud eeskätt inimesele. Kui Sa tegeled igapäevaselt näiteks lasteriiete või akende müügi või puhastusteenustega, siis on oluline, et saaksid oma põhitöö kõrvalt kodulehe haldamisega hakkama kiirelt ja vaevata.

WordPressile loodud kodulehele sisestad kerge vaevaga uut infot, fotosid, saad hakkama erinevate moodulite või uute lehekülgede lisamise ja palju muuga. Sa oled võimeline seda õpetama ka sekretärile või assistendile. Ja mis peamine, loogilises haldussüsteemis võtab kodulehe info uuendamine  ja arendamine vähe väärtuslikust ajast.

Ja siinkohal tuletan meelde, et kodulehe sisu tuleb regulaarselt uuendada ja täiendada. Nii oled nähtav rohkematele potentsiaalsetele klientidele.

WORDPRESSI KODULEHTE SAAB ISE OPTIMEERIDA

Miks optimeerimine vajalik on, Kodulehe optimeerimine. WordPressi kodulehel saad väikeste teadmiste korral ise kodulehte internetis info otsijate hulgas paremini nähtavaks muuta.

WORDPRESS ON POPULAARNE BLOGI STIILIS LEHTEDEKS.

Kindlasti oled näinud mitmeid hobiblogisid ja väike-etevõtluse kodulehti, kuhu kirjutatakse oma kogemusi ja teadmisi jagamise eesmärgil. Mitmed neist pakuvad müüa ka mõnd teenust või toodet.

Blogi stiilis kodulehe pidamine on väga laialt levinud ja muutub aina populaarsemaks. Miks?

Sest niisugusele kodulehele saab väga lihtsasti lisada pidevalt uut ja atraktiivset sisu – tutvustada põnevalt tegevusvaldkonda (laiendada silmaringi) jagada trende ja uudiseid, kogemusi, tutvustada ettevõtet ja tooteid või teenuseid, jagada nõu ja nippe.

Nii koguneb saidile lugejaskond, mis ajas kasvab ja hakkab ka ettevõtet usaldama (muidugi juhul kui info ja sisu on siiras ja heade kavatsustega) Mida Sina arvad, kas niisugustele lugejatele on oma tooteid ja teenuseid lihtsam müüa kui igaühele?

Aga blogi-laadse kodulehe üles seadmiseks peab Sul olema visioon ja ideid, millest kirjutada, samuti ehk veidi soont.  Sest artiklite tellimine ei ole täna enam odav.  Sisuturunduse ja sisutekstide loomise osakaal aina kasvab. Miks see nii on, kirjutan Copywriting.

Mobiilne koduleht

KAASAEGNE WORDPRESSI KODULEHT ON MUGAVALT TELEFONIS LEHITSETAV

Nutitelefonis lehitsetav koduleht annab juurde hulga potentsiaalseid huvilisi, sest suur hulk otsinguid toimub täna telefonis.

WORDPRESSI KODULEHELE ON SAADA TOHUTU HULK VALMISDISAINE

Ka kodulehe valmisdisaini abil saab luua väga omapärase kodulehe. Peamine, mis kodulehe välimuse ja olemuse määrab on selle sisu, visuaalid ja ülesehitus.

Kui hoolega läbi mõtled, missuguse ülesehitusega võiks uus koduleht olla, missuguseid mooduleid ja lehti just Sina enim vajad, mida rohkem panustad ka kvaliteetsele sisule ning fotodele, seda enam eristub koduleht kõigist teistest.

Valmisdisaine loovad oma ala tõelised profid, neid lisandub pidevalt. Kuid alati ei pea tellima uut kodulehte, tihti saab väga atraktiivseks muuta ka vana kodulehe.

Kirjelda meile oma vajadust, me saame kindlasti aidata. Minu kontakti leiad WordPress kodulehed.

Helista: +372 5549 021     Kirjuta: rene.pruuden@turundus.eu     Tule külla: Ülemiste City