Mis on SEO (optimeerimine) ja miks sul seda väga vaja on?


 

seo

Kas teadsid, et koduleht ei ole ühekordne projekt, vaid sellega tuleb tegeleda regulaarselt – uuendada toodete või teenuste infot, lisada fotosid, postitada uudiseid või blogipostitusi jpm. Millal Sa seda viimati tegid? Mida tihedamini kodulehel infot uuendad, seda parem.

MIKS?

Nii näitad klientidele, et ettevõte elab ja tegutseb. Sama tähtis, kui mitte tähtsamgi on aga see, et kui jätad need lihtsad asjad tegemata, aga Sinu konkurent teeb, siis google robotid upitavad tema, kui olulisema ettevõtte Sinust ettepoole. See on üks lihtne näide optimeerimisest. Mitmed tegevused on põhimõtteliselt tasuta ja iga kodulehe omaniku jaoks tehtavad.

Üheks SEO näiteks on ka mobiilisõbralik koduleht, sest Google paigutab need lehed teistest ettepoole. Veel parem kui sõnad, mida kodulehel kasutad oleks tihedalt seotud googel`datavate märksõnadega.

SEO ehk Search Engine Optimisation on seega tegevuste kogum, millega jõutakse täpselt õigete klientideni ja ollakse otsingumootoris nähtaval (võimalikult heal positsioonil).

Kokkuvõtteks, kui Sinu kodulehte ei märgata või mõni konkurent Sinust Googles üle sõidab, siis ühena paljudest e-turundustegevustest on neil tehtud ka kodulehe optimeerimine.

See on ühekordne töö (aasta-kahe jooksul), küsi meilt abi ja nõu, siit: kodulehe optimeerimine

Kui Su toode või teenus on hea, siis näitame seda! Mul on ideid, küsi nõu ja abi, kohe. See ei maksa midagi.

Helista: +372 5343 7557 Kirjuta: karin@turundus.eu Tule külla: Tartu mnt 133